Lisa ostukorvi22,90 €

Manaresi Super Bar 1kg

40% robusta
60% araabika

Oad pärit: Santo Domingo, Mexico, Nicaragua, India, Java (Indonesia)


Fantastiline espresso Toscanast!

Kesk-Itaalia espressosegude esindajana on Manaresi superbaar tõeline erand.Tumedam röst, seda suurem osa kvaliteetsetest robustaubadest meenutab meile rohkem tema sugulasi Lõuna-Itaaliast. 

Superbaari eristab just see koosmõju: uhke paks kreem ja intensiivne maitse - Manaresi Super Bar oma väljendunud vürtsikuse, intensiivse maitsega on just õige segu neile, kes eelistavad tugevat espressot.

Selle segu jaoks sobivad ideaalselt mandlinoodid ja vihje tumedale šokolaadile.

Traditsioon, mis jätkub ...

Il Caffè Manaresi’t võib pidada üheks espressokohvi autoriks, nagu me seda täna tunneme. 1898. aastal avati manaresi Firenze kesklinnas üks esimesi kohvikuid, kus kohvi pakuti letis ja mitte ainult lauas nagu varem. Ekspresskohvi nauditi liikvel olles. Kohvik kandis tegelikult nime "Caffè de 'Ritti", kus sõna "Ritti" tähendab "püsti seisvaid inimesi", mis näitab uut harjumust kohvi juua leti ääres seistes.

Tootmine toimub kogu ettevõttes Manaresi rajatises San Casciano Val di pesas, Tuscanshire'i kuumuses, mööda Chianti veiniteed, Rooma päritolu ajaloolist Via Cassia teed, mis varem ühendas Firenze Roomaga.

Valikust kuni segamise, röstimise, jahvatamise ja pakkimiseni toimub kõik ühes ja samas ettevõttes range ja pideva kvaliteedikontrolli all, et tagada parim võimalik kvaliteet.

Il Caffè Manaresi toodab nõudmisel ilma ladustamata, tagades eheda 24-kuulise säilivusaja ja erakordse värske, tasakaalustatud ja aromaatse kohvi.